Buluta geçişin ne kadar hassas bir konu olduğunu ve verilerin müşterilerimiz, onların müşterileri ve dünya için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bulut, çoklu bulut, şirket içi, sanal ve fiziksel sunucular için yedekleme, çoğaltma ve bulutta hareket özgürlüğü çözümlerini sunuyoruz. Veeam ortaklığında , felaket kurtarmayı (FK) kolaylaştırmak için kapsamlı veri yönetimi, görünürlük/kontrol yetenekleri ve ayrıntılı bir düzenleme motoru sunuyor.

Basit

Granüler kurtarma, analizler, ölçeklenebilir mimari

Esnek

Yazılım tanımlı, tüm donanımlarla çalışan, buluta hazır

Güvenilir

%100 test edilmiş, taşınabilir veri formatı, “it just works”

Veeam Availability Suite

Tüm Bulutlarda, Tüm Uygulama ve Veriler İçin Erişilebilirlik

Veeam® Availability Suite™, tek yönetim konsolundan sanal, fiziksel ve bulut olmak üzere TÜM iş yükleri için Erişilebilirlik sağlar. Veeam büyümekte olan kuruluşların günümüz hizmet seviyesine ve veri merkezi Erişilebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur. Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication™ tarafından sunulan üstün veri koruma yetenekleriyle Veeam ONE™ ürününün gelişmiş izleme ve raporlama özelliklerini bir araya getirerek tüm iş yükleri için bütünleştirici bir çatı sunan lider çözümdür.

Küçük İşletmeler İçin Yedekleme

Veeam® Backup Essentials™, VMware vSphere, Microsoft Hyper-V ve Nutanix AHV'nin yanı sıra fiziksel ve bulut iş yükleri (AWS ve Azure dahil olmak üzere) için de güçlü, uygun fiyatlı ve kullanımı kolay olan yedekleme, kurtarma, izleme ve raporlama çözümleri sunar.

Küçük işletmelere yönelik bu yedekleme çözümü, 250'den az çalışanı olan şirketler ve 6 CPU soketini veya 50 Örneği geçmeyen ortamlar için tasarlanmıştır. Buna ek olarak Veeam Backup Essentials, %60'a varan tasarruf oranıyla Veeam Availability Suite™'in kurumsal düzeydeki işlevselliğini sunar.

Tüm Dünyada 355.000 Müşterinin Güvenini Kazandi

Royal Caribbean Cruies, Ltd.

Royal Caribbean Cruises, Ltd.

Royal Caribbean Cruises Ltd., Veeam'in sunduğu yedekleme olanaklari ve Erişilebiliirlik ile yelken açıyor

Şİmdİ Okuyun >
Telecom Italia

Telecom Italia

Telecom Italia (TIM) müşterilerine yüksek oranda Erişilebilirlik hizmetleri sağlamak üzere Veeam ile iş ortakliğı yapıyou

NASIL OLDUGUNU Keşfedin >
WWF Australia

WWF Australia

Veeam WWF Avustralya'nin verilerini koruyarak, biyolojik farklılıklarımızı ve doğal çevremizi korumalarına yardımcı oluyor

SONUÇLARA GÖZ ATIN >
x
*isim
*İş e-postası
*Şirket Adı
*Telefon
 
Aşağıdaki gizlilik politikasını okudum ve kabul ediyorum.

*Zorunlu Alanlar
gizlilik politikasını görüntülemek için buraya tıklayın.
x
x